شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان‌ شرقی:
دانشگاه‌ها، تجاری‌سازی دستاوردهای علمی را در اولویت قرار دهند

با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر برگزار شد

استاندار آذربایجان شرقی از فرزند استاد شهریار عیادت کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:
سیستم ویدئوکنفرانس استانداری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی
بخشداران نقش بسزایی در ارتقای خدمت‌رسانی به روستاییان دارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:
صدور مجوز ساخت‌وساز در اطراف رودخانه‌ها با حساسیت انجام شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات مجلس باید روز همبستگی ملی و انسجام سیاسی باشد

گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
صنایع بزرگ از فرصت "رینوتکس" برای معرفی و رفع نیازهای خود استفاده کنند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش محوری دارد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 2245
ديروز : 2653
ماه : 75945
سال جاری : 2131259
تعدا مطالب : 13444
كل : 2832211
 
تاریخ : سه شنبه 7 آبان 1392     |     کد : 13984

هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان ورزقان در بخش خاروانا تشکیل شد

فرماندار ورزقان ضمن تقدير از حضور حماسي مردم در انتخابات خرداد ماه 1392 در راستاي لبيك به شعار حماسه سياسي مقام معظم رهبري، از تلاش‌هاي برخي مسئولان در جهت تلخ نمودن اين حماسه با ايجاد شبهات بي‌اساس و تحريك برخي افراد انتقاد نمود و افزود: عليرغم گذشت بيش از 4 ماه از انتخابات شورا‌های اسلامی و تاييد آن توسط مراجع مربوطه، متاسفانه هنوز حاشيه‌هاي آن ادامه داشته و موجب اختلال در امور شهرستان شده است.

فرماندار ورزقان ضمن تقدير از حضور حماسي مردم در انتخابات خرداد ماه 1392 در راستاي لبيك به شعار حماسه سياسي مقام معظم رهبري، از تلاش‌هاي برخي مسئولان در جهت تلخ نمودن اين حماسه با ايجاد شبهات بي‌اساس و تحريك برخي افراد انتقاد نمود و افزود: عليرغم گذشت بيش از 4 ماه از انتخابات شورا‌های اسلامی و تاييد آن توسط مراجع مربوطه، متاسفانه هنوز حاشيه‌هاي آن ادامه داشته و موجب اختلال در امور شهرستان شده است.

فروغی شجاعی در هفتمین جلسه شوراي اداری که در محل بخشداری خاروانا  تشکیل شد، با بيان اين كه وحدت و همدلی مسئولین دو اصل مهم در توسعه و آبادانی است گفت: ايجاد تفرقه و اختلاف هدفي است كه دشمنان انقلاب و نظام به دنبال آن بوده و از طرق مختلف در جهت تحقق آن تلاش مي‌كنند و ما باید دنبال تحقق این امر باشیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به اقدامات اخير برخي دستگاه‌ها و مراكز آموزشي شهرستان ورزقان در حذف برخي نيروها صرفا به دليل داشتن سلايق و نظرات و عقايد مخالف، آن را بدعتي خطرناك و اقدامي ‌اشتباه دانست و افزود: اين اقدامات موجب ايجاد مشكلات عديده اجتماعي شده و طبعا مسئوليت آن با عامل (فرد مسئول) و آمران (كساني كه فرد مسئول را تحت فشار قرار مي‌دهد) خواهد بود كه بايستي در پيشگاه مردم شريف و خداوند متعال پاسخگو باشند.

وی در ادامه بیان کرد: به جاي اينكه مسئولان با استفاده از فرصتي كه مردم در اختيارشان گذاشته‌اند و با دسترسي به تريبون مجلس و ابزارهاي قانوني از اين پتانسيل در جهت محروميت زدايي منطقه و پيگيري مسايل كلان استفاده نمايند، با طرح برخي مسايل بي‌اساس به اختلافات دامن زده و موجب دلسردي مسئولان اجرايي شهرستان و نيز مختل شدن امنيت رواني مردم منطقه مي‌شوند.

فروغی شجاعی ضمن تاكيد بر لزوم همدلي و همراهي مسئولين در جهت رسيدگي به امورات مردم، پست و مقام را امانتي موقتي دانست كه ثمره و ماندگاري آن در كارهايي است كه انجام مي‌شود و خدمتي است كه به مردم مي‌شود و با اشاره به مشكلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان، از بي‌توجهي مسئولان دانشگاه علوم پزشكي استان انتقاد نمود.

وی وضعيت بهداشت و درمان شهرستان را نابسامان دانست و افزود: متاسفانه رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان عليرغم دعوت‌هاي متعدد و مكاتبات فراوان  تاكنون اقدام مثبتي در سطح شهرستان انجام نداده است. بطوري كه درجريان دو بار حضور ايشان در شهرستان كه در زلزله مرداد 1391 و  مهر ماه 1392 (در معيت وزراي بهداشت) صورت گرفته نه تنها به مسايل اساسي توجه نشده بلكه به حاشيه‌هاي بي‌اساس و موضوعات غیر مرتبط پرداخته شده است.

در این جلسه وی خواستار اتمام و بهره برداری از درمانگاه خاروانا شد.


نوشته شده در   سه شنبه 7 آبان 1392  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir