شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان‌ شرقی:
دانشگاه‌ها، تجاری‌سازی دستاوردهای علمی را در اولویت قرار دهند

با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر برگزار شد

استاندار آذربایجان شرقی از فرزند استاد شهریار عیادت کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:
سیستم ویدئوکنفرانس استانداری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی
بخشداران نقش بسزایی در ارتقای خدمت‌رسانی به روستاییان دارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:
صدور مجوز ساخت‌وساز در اطراف رودخانه‌ها با حساسیت انجام شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات مجلس باید روز همبستگی ملی و انسجام سیاسی باشد

گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
صنایع بزرگ از فرصت "رینوتکس" برای معرفی و رفع نیازهای خود استفاده کنند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش محوری دارد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 95
ديروز : 315
ماه : 8473
سال جاری : 1150672
تعدا مطالب : 13444
كل : 3167066
 
تاریخ : شنبه 22 شهريور 1393     |     کد : 16849

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

غنی‌سازی اوقات فراغت نباید مختص به سه ماه تابستان باشد

سعید شبستری در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، افزود: توان مدیریتی استان بسیار بالا بوده و باید کارهای بزرگتر از این در زمینه اوقات فراغت شکل گیرد و هم اکنون باید تصریح کنیم که با حد ایده آل خودمان بسیار فاصله داریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که غنی سازی اوقات فراغت نباید مختص به سه ماه تابستان باشد، گفت: دستگاه ها باید توجه داشته باشند که در تمامی فصول سال به فکر اوقات فراغت جوانان و نوجوانان بوده و همواره برای ایجاد شور و نشاط در بین این قشر تلاش کنند.

سعید شبستری صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، افزود: توان مدیریتی استان بسیار بالا بوده و باید کارهای بزرگتر از این در زمینه اوقات فراغت شکل گیرد و هم اکنون باید تصریح کنیم که با حد ایده آل خودمان بسیار فاصله داریم.

وی با اشاره به این که دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی در بحث غنی سازی اوقات فراغت در حد ایده آل عمل نکرده ند، افزود: انتظاری که از دستگاه ها داشتم تا در این خصوص به شکل جهادی وارد عمل شوند، متاسفانه بر آورده نشده است.

شبستری با اشاره به شکایت مدیران از کمبود منابع مالی، گفت: همه ما می دانیم که کشور دچار مشکلات اقتصادی است، اما نمی توان تا زمان برون رفت کشور از این مشکلات منتظر بمانیم، چرا که شاید دیگر نتوانیم کم کاری های فعلی را جبران کنیم.

وی ادامه داد: مدیران باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که فعالیت هایشان زیاد وابسته به پول و بودجه نباشد و در این زمینه لازم است که مدیران با ایده های جدید در پی تحولات عظیم در حوزه جوانان باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برخی خلاهای موجود در جامعه برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان گفت: ارایه آمارهای نادرست تنها فریب دادن خودمان است و باید علاوه بر آمارهای کمی در پی کیفی سازی برنامه ها نیز باشیم.

وی جدیت اداره کل کتابخانه های عمومی در خصوص جذب مشارکت خیرین در ساخت کتابخانه و سازمان فنی و حرفه ای در خصوص مهارت آموزی به تمامی اقشار را خواستار شد و با اشاره به استفاده از شیوه های نو در بحث اوقات فراغت گفت: هم اکنون باید از فضاهای مجازی به بهترین شکل استفاده کرده و آن را یکی از فعالیت های مهم برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان محسوب کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به تشکیل ستادهای ساماندهی در شهرستان های استان گفت: در تمامی شهرستان ها جز خداآفرین و هوراند این ستاد تشکیل شده و شهرستان های شبستر، هشترود و تبریز بیشترین اهتمام را در این خصوص داشته اند.

سیدمحمد شروین اسبقیان ادامه داد: رتبه این استان در خصوص عملکرد ستاد ساماندهی امور جوانان در سال 88، پانزدهم کشور ، در سال 89 چهاردهم، در سال 91 سوم و در سال 92 رتبه اول کشور بوده است.

وی ادامه داد: برای پوشش برنامه های اوقات فراغت از صدا و سما خواسته ایم نسبت به پخش گزینشی برنامه ها اقدام و در زمینه حساس سازی خانواده ها نسبت به این موضوع تلاش کنند.

اسبقیان با اشاره به برگزاری مناسب نمایشگاه اوقات فراغت در استان گفت: در طول برگزاری این نمایشگاه استقبال کم نظیری از آن شده و برنامه های متنوعی در آن ارائه شد.


نوشته شده در   شنبه 22 شهريور 1393  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir