شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان‌ شرقی:
دانشگاه‌ها، تجاری‌سازی دستاوردهای علمی را در اولویت قرار دهند

با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر برگزار شد

استاندار آذربایجان شرقی از فرزند استاد شهریار عیادت کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:
سیستم ویدئوکنفرانس استانداری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی
بخشداران نقش بسزایی در ارتقای خدمت‌رسانی به روستاییان دارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:
صدور مجوز ساخت‌وساز در اطراف رودخانه‌ها با حساسیت انجام شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات مجلس باید روز همبستگی ملی و انسجام سیاسی باشد

گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
صنایع بزرگ از فرصت "رینوتکس" برای معرفی و رفع نیازهای خود استفاده کنند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش محوری دارد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 2504
ديروز : 2653
ماه : 76204
سال جاری : 2131518
تعدا مطالب : 13444
كل : 2832470
 
تاریخ : پنجشنبه 21 خرداد 1394     |     کد : 19737

تمجید استاندار از فعالیت شبانه‌روزی دستگاه‌های فرهنگی آذربایجان شرقی؛

حوزه فرهنگی حوزه‌ای نیست که محدود به ساعات اداری باشد

دکتر اسماعیل جبارزاده ظهر امروز (پنج‌شنبه) در جلسه شورای اداری استان، افزود: در حال حاضر بیش از 500 سازمان مردم‌نهاد در موضوعات مختلف در استان فعالیت می‌کنند که حمایت و پشتیبانی از آنها خود نیازمند یک تشکیلات خاص است.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که حوزه فرهنگی حوزه‌ای نیست که محدود به ساعات اداری باشد، اظهار داشت: مسوولان حوزه امور اجتماعی استانداری و سایر دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی استان به طور شبانه‌روزی تلاش می‌کنند که قابل تقدیر است، اما بافت و ترکیب استان آذربایجان شرقی به گونه‌ای است که ما همواره از مردم عقب‌تر هستیم.

دکتر اسماعیل جبارزاده ظهر امروز (پنج‌شنبه) در جلسه شورای اداری استان، افزود: در حال حاضر بیش از 500 سازمان مردم‌نهاد در موضوعات مختلف در استان فعالیت می‌کنند که حمایت و پشتیبانی از آنها خود نیازمند یک تشکیلات خاص است.

وی خاطرنشان کرد: تشکل‌های مردم‌نهاد استان در حوزه‌های مختلف حضور فعالی دارند و روش‌هایی که در حوزه فرهنگی و اجتماعی استان به کار گرفته شده متفاوت از روش‌های معمول است.

جبارزاده اضافه کرد: از جمله رویکردهای جدید در استان، بازتعریف معروفات و منکرات است که موجب شده است بحث امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی شکل عینی و عملی به خود بگیرد.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه در خصوص رعایت ارزش‌های اسلامی در ادارات استان وضعیت خوبی را شاهد هستیم که حاصل به کار گیری روش‌های اصولی و اخلاقی است.

وی تصریح کرد: البته باید با تلاش مضاعف مسوولان به وضعیت مطلوب در این زمینه برسیم و دغدغه مقام معظم رهبری مبنی بر اداره جامعه به شکل اسلامی را تحقق بخشیم.

جبارزاده با بیان این که حاکمیت ارزش‌های دفاع مقدس از اولویت‌های استان در دو سال گذشته بوده است، افزود: فرهنگ ایثار و شهادت، رمز موفقیت ما در دفاع مقدس بود و امروز اگرچه جنگ فیزیکی در میان نیست اما نبرد با دشمن در عرصه‌های دیگر پابرجاست و در این عرصه‌ها هم نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستیم و با همین روحیه می‌توانیم بر مشکلات جاری غلبه کنیم.

وی با بیان این که تلاش ما جایگاه ارتقای استان است، گفت: آذربایجان شرقی در سال 93 در اکثر ارزیابی‌ها جزو استان‌های برتر بوده و امیدواریم در سال جاری هم با تلاش همه مسوولان، این استان از نظر خدمت به مردم به عنوان یک استان ویژه شناخته شود.

جبارزاده خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز بین مردم و مسوولان استان روحیه همدلی و برادری حاکم است و با این روحیه خواهیم توانست شاهد شکوفایی استان باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با بیان این که نتیجه همه تلاش‌ها و فعالیت‌های ما باید رضایت مردم باشد، افزود: بزرگترین سرمایه هر حکومتی رضایت‌مندی مردم است، به ویژه در نظام مقدس جمهوری اسلامی این مساله اهمیت بیشتری دارد، چرا که فلسفه وجودی مسوولان در این نظام، خدمت به خلق خدا و جلب رضایت الهی است.

وی افزود: هدفی که ما تعقیب می‌کنیم بسیار ارزشمند است و امیدواریم خداوند به همه کارگزاران نظام توفیق خدمات صادقانه و بی‌منت در جهت خشنودی و رفاه مردم را بدهد.نوشته شده در   پنجشنبه 21 خرداد 1394  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir