شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان‌ شرقی:
دانشگاه‌ها، تجاری‌سازی دستاوردهای علمی را در اولویت قرار دهند

با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر برگزار شد

استاندار آذربایجان شرقی از فرزند استاد شهریار عیادت کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:
سیستم ویدئوکنفرانس استانداری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی
بخشداران نقش بسزایی در ارتقای خدمت‌رسانی به روستاییان دارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:
صدور مجوز ساخت‌وساز در اطراف رودخانه‌ها با حساسیت انجام شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات مجلس باید روز همبستگی ملی و انسجام سیاسی باشد

گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
صنایع بزرگ از فرصت "رینوتکس" برای معرفی و رفع نیازهای خود استفاده کنند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش محوری دارد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 344
ديروز : 2485
ماه : 85828
سال جاری : 2127662
تعدا مطالب : 13444
كل : 2823420
 
تاریخ : يکشنبه 18 بهمن 1394     |     کد : 22156

فرماندار میانه خبر داد:

صرف 2 هزار و 156 میلیارد ریال اعتبار در شهرستان میانه طی سال جاری

فرماندار ویژه شهرستان میانه از صرف اعتبار 2 هزارو 156 میلیارد ریالی در شهرستان میانه برای تکمیل و اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهرستان میانه طی سال جاری خبرداد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از صرف اعتبار 2 هزارو 156 میلیارد ریالی در شهرستان میانه برای تکمیل و اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهرستان میانه طی سال جاری خبرداد.

حمید شکری با ارائه گزارش عملکرد شهرستان میانه طی سال جاری گفت: این اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی و اعتبارات برخی دستگاهها برای توسعه و عمران  هرچه بیشتر شهرستان جذب  شده و می توان گفت که شهرستان میانه توانسته است امسال بیشترین درصد اعتبارات را به خود اختصاص دهد و این امر نسبت سالهای گذشته استثنایی است.

وی تصویب شن ریزی و آسفالت 270 کیلومتر راه روستایی شهرستان با حداقل اخذ 25 درصد اعتبارات کل استان را بی نظیر خوانده اظهارکرد: این طرح عظیم در حال اجرا بوده و کمبودها و نواقصات راههای روستایی را تا حدزیادی رفع خواهد کرد.

شکری اظهارکرد: در طی چند سال اخیر فقط 100 روستا از 400 روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده بود اما در طی سال جاری گازرسانی به 100 روستای دیگر به تصویب رسیده که برخی به اتمام رسیده و برخی در حال اجراست.

فرماندارویژه میانه با اشاره به اینکه شهرستان میانه شهرستانی غنی با پتانسیلهای بالایی از جمله در صنعت و معدن است افزود: طی برگزاری 12 جلسه مشکلات 78 واحد تولیدی و صنعتی بررسی شده، مشکل 29 واحد رفع و مشکل دیگر واحدها در دست بررسی و اقدام است.

وی احداث نیروگاه 880 مگاواتی برق توسط شرکتهای خارجی در شهرستان که زمین مورد نظر برای احداث تحویل داده شده و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود همچنین نیروگاه بادی  در حال احداث50 مگاواتی در منطقه آقکند را از جمله پروژه های عمرانی عظیم در شهرستان ذکر کرد.

شکری از طی مراحل اخذ مجوز برای احداث کارخانه نورد لوله های نفت و گاز در شهرستان خبرداده گفت: خط جدید گیربکس وانت پیکان نیز راه اندازی شده و برای پهنه بندی معادن میانه و کاغذکنان توسط ایمیدرو موافقتنامه هایی نوشته شده که در این خصوص یکهزارو 300 کیلومتر از مساحت معادن میانه مطالعه و تحویل داده شده و برخی از معادن غیرفعال شهرستان نیز فعال شده است.

وی از موافقت نهایی برای احداث گاوداری 6 هزار راسی و آغاز عملیات اجرایی آن تا یک ماه آینده خبرداده گفت: تعدادی سردخانه نیز در شهرستان احداث و به بهره برداری رسیده است.  

شکری به بحث داغ انتخابات و چشم طمع دشمن اشاره کرده افزود: حضور چشمگیر ملت سبب ایجاد صفی متحد بر علیه دشمنان نظام و انقلاب خواهد بود.

فرماندارویژه میانه گفت: امیدواریم با حضور در پای صندوقهای رای بتوانیم حافظ حق تعیین سرنوشت خود و جامعه اسلامی ایران باشیم.

وی از کاندیداهای انتخاباتی شهرستان خواست تا ضمن رعایت موازین و قوانین انتخاباتی در ایجاد فضای سالم و آرام انتخاباتی یاریگر وسوولین اجرائی شهرستان باشند.

شکری وجود دو نماینده برای شهرستان را مظهر توان مضاعف دو برابری شهرستان میانه نسبت به سایر شهرستانها خوانده، خصیصه اتحاد نمایندگان را سبب توسعه هرچه بیشتر آن عنوان کرده افزود: مجلس جایگاهی برای انجام بزرگترین خدمات به ملت است از جمله در زمانی که بودجه کشور در حال بررسی و تصویب است.

فرماندار میانه با تبریک ایام الله دهه فجر مشخصه انقلاب ما با سایر انقلابهای بوقوع پیوسته را در استقلال و عدم وابستگی به شرق و غرب خوانده افزود: دشمن همواره به خاطر شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی ایران و عدم وابستگی آن به سایر کشورها بر علیه نظام و ملت در حال توطئه بوده اما ملت همیشه هوشیار و بصیر ایران تمامی توطئه ها را نقش بر آب کرده و خواهند کرد.

شکری موفقیت دولتمردان و هیئت دیپلماسی ایران درصحنه های دیپلماسی را پیروزی بزرگی برابر با پیروزی هشت سال دفاع مقدس عنوان کرده افزود: دولت و دولتمردان ما در جبهه های دیپلماسی جواب دندان شکنی به همه دشمنان انقلاب و نظام داده و سبب اقتدار هرچه بیشتر نظام شده اند و نسبت به کسانی که بی محابا به تخریب توفیقات دولت در عرصه سیاست خارجی و موضوع برجام می پردازند خواستار تعقل بیشتر و درک واقعیات جامعه شد.


نوشته شده در   يکشنبه 18 بهمن 1394  توسط   روابط عمومی فرمانداری میانه   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir