شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان‌ شرقی:
دانشگاه‌ها، تجاری‌سازی دستاوردهای علمی را در اولویت قرار دهند

با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر برگزار شد

استاندار آذربایجان شرقی از فرزند استاد شهریار عیادت کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:
سیستم ویدئوکنفرانس استانداری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی
بخشداران نقش بسزایی در ارتقای خدمت‌رسانی به روستاییان دارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:
صدور مجوز ساخت‌وساز در اطراف رودخانه‌ها با حساسیت انجام شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات مجلس باید روز همبستگی ملی و انسجام سیاسی باشد

گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
صنایع بزرگ از فرصت "رینوتکس" برای معرفی و رفع نیازهای خود استفاده کنند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش محوری دارد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 219
ديروز : 2485
ماه : 85703
سال جاری : 2127537
تعدا مطالب : 13444
كل : 2823295
 
تاریخ : پنجشنبه 23 ارديبهشت 1395     |     کد : 22887

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

منتقدان دولت انصاف را رعایت کنند/ فرصت خدمت‌گزاری به مردم را قدر بدانیم

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر رعایت انصاف در نقد از سوی رسانه‌ها و سایت‌های خبری، گفت: امروز باید فرصت خدمت‌گزاری به مردم را قدر بدانیم و با شبهه‌افکنی و ایجاد شائبه‌های مختلف کام مردم را تلخ نکنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر رعایت انصاف در نقد از سوی رسانه‌ها و سایت‌های خبری، گفت: امروز باید فرصت خدمت‌گزاری به مردم را قدر بدانیم و با شبهه‌افکنی و ایجاد شائبه‌های مختلف کام مردم را تلخ نکنیم.

دکتر سعید شبستری در آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، افزود: سیاست دولت تدبیر و امید این نیست که منتقدان را محدود کند و در مقابل انتظار داریم که سایت‌های خبری و منتقدان دولت نیز انصاف را رعایت کنند و در نگارش مطالب خلوص نیت داشته باشند.

وی با بیان این که متاسفانه گاهی احساس می‌شود که گزاره نادرست هدف وسیله را توجیه می‌کند جای خود را در عرصه مطبوعات و فضای مجازی باز کرده است، گفت: همه ما عضو خانواده نظام و انقلاب هستیم و اختلاف نظر در درون خانواده امری طبیعی است، اما نباید اصل نظام را زیر سوال ببریم.

شبستری با بیان این که دولت خدمت‌گزار مردم است، افزود: دولت از نقد منصفانه استقبال می‌کند، اما نباید همدلی و همزبانی را با دروغ و اختلاف و تفرقه‌افکنی از بین ببریم.

وی خاطرنشان کرد: دولت با تمام مشکلات و پیچیدگی‌ها کار خود را ادامه می‌دهد و امروز افراد عاقل و دلسوز در راس مدیریت‌های اجرایی هستند و می‌خواهند بدون شائبه‌های سیاسی مرسوم کار کنند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این که نباید حاشیه‌ها بر متن فعالیت‌های دولت غلبه کند، افزود: مردم ایران که سال‌ها در مقابل فشارهای مختلف صبر و استقامت کرده‌اند شایسته این نیستند که انرژی مسوولان صرف حاشیه‌ها شود  و با بزرگنمایی مشکلات و دشمن‌تراشی در داخل، دشمن اصلی فراموش شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که در مدت فعالیت دولت تدبیر و امید، تحولات زیادی در عرصه‌های فرهنگی و هنری روی داده است، افزود: امروز دشمنان نظام در حال برنامه‌ریزی برای نفوذ فرهنگی هستند، اما مردم ایران که عزیزترین سرمایه‌های خود را نثار انقلاب کرده‌اند همچنان پشتیبان انقلاب و نظام هستند.

شبستری با بیان این که یکی از دغدغه‌های دولت، بازگرداندن شور و نشاط به عرصه فرهنگ و هنر بود، افزود: یکی از ارگان‌هایی که دامنه وسیعی برای فعالیت در این حوزه دارد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ادارات کل آن در استان‌هاست.

وی با اشاره به عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دو سال اخیر، گفت: در دولت تدبیر و امید بسیاری از موانع در عرصه فرهنگ برداشته شد و یکی از وعده‌های رییس جمهور که تاسیس بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان بود در این دولت محقق شد.

شبستری همچنین به افزایش مجوزهای چاپ و نشر، انتشار مطبوعات و سایت‌های خبری در استان اشاره کرد و گفت: البته مطلوب مدیریت استان انتشار یک روزنامه در سطح ملی بود که هنوز محقق نشده است، اما کارهای مقدماتی انجام شده و امیدواریم به زودی شاهد این موفقیت باشیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی از خدمات و تلاش‌های علی‌اکبر صفی‌پور در مدت تصدی مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز قدردانی کرد و گفت: امیدواریم مدیرکل جدید روند پیشرفت‌های فرهنگی استان را با همکاری همه اصحاب فرهنگ، هنر و ادب ادامه دهد.

وی همچنین خواستار توجه و حمایت ویژه و بیش از پیش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فعالیت‌های فرهنگی و هنری استان آذربایجان شرقی شد.

در این آیین که با حضور معاون امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، محمد محمدپور به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی معرفی شد.


نوشته شده در   پنجشنبه 23 ارديبهشت 1395  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir