شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان‌ شرقی:
دانشگاه‌ها، تجاری‌سازی دستاوردهای علمی را در اولویت قرار دهند

با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر برگزار شد

استاندار آذربایجان شرقی از فرزند استاد شهریار عیادت کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:
سیستم ویدئوکنفرانس استانداری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی
بخشداران نقش بسزایی در ارتقای خدمت‌رسانی به روستاییان دارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:
صدور مجوز ساخت‌وساز در اطراف رودخانه‌ها با حساسیت انجام شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات مجلس باید روز همبستگی ملی و انسجام سیاسی باشد

گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
صنایع بزرگ از فرصت "رینوتکس" برای معرفی و رفع نیازهای خود استفاده کنند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش محوری دارد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 1773
ديروز : 1499
ماه : 72697
سال جاری : 2122533
تعدا مطالب : 13444
كل : 2918287
 
تاریخ : دوشنبه 3 خرداد 1395     |     کد : 22958

فرماندار اهر:

آمریکا از هیچ توطئه‌ای علیه ملت ایران دریغ نکرده است

فرماندار اهر بابیان اینکه اگر امام خمینی (ره) عهده‌دار رهبری انقلاب اسلامی نمی‌شدند معلوم نبود چه بر سر این انقلاب می‌آمد، گفت: باوجود اینکه استکبار جهانی که در رأس آن آمریکا قرارگرفته از هیچ توطئه‌ای علیه ملت ایران دریغ نکرده است اما این انقلاب هنوز هم به راه خود ادامه می دهد.

فرماندار اهر بابیان اینکه اگر امام خمینی (ره) عهده‌دار رهبری انقلاب اسلامی نمی‌شدند معلوم نبود چه بر سر این انقلاب می‌آمد، گفت: باوجود اینکه استکبار جهانی که در رأس آن آمریکا قرارگرفته از هیچ توطئه‌ای علیه ملت ایران دریغ نکرده است اما این انقلاب هنوز هم به راه خود ادامه می دهد.

سید محمد عابدی در جلسه هماهنگی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر سه شاکله اصلی انجام‌شده بود، اظهار داشت: مردم در انقلاب با تمام وجود درصحنه حاضرشده و باعث شدند تا این انقلاب اسلامی در مبارزه با رژیم طاغوت به نتیجه برسد و اگر امروز برنامه‌هایی ترتیب می‌دهیم، باید رنگ و بوی مردمی داشته باشد .

وی با اشاره به اینکه حافظ این کشور و انقلاب اسلامی مردم هستند، افزود: برنامه های ما در مناسبت‌هایی که مردم حماسه آفریده‌اند نباید رنگ و بوی اداری داشته باشد چرا که همین مردم وقایع ارزشمند تاریخی را به ارمغان آوردند و درواقع صاحبان ایران اسلامی آنها هستند .

فرماندار شهرستان اهر، با تاکید بر اینکه ایمان مردم یکی دیگر از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بود، گفت: از اویل انقلاب دشمنان سعی داشتند به هر نحوی نظام جمهوری اسلامی را در تنگنا قرار دهند ولی با ایستادگی و مقاومت ملت مواجه شدند درحالی‌که اگر خیانت‌ها و توطئه‌هایی که دشمن علیه ملت و کشورمان مرتکب شده بود، بر سر سایر کشورها می‌آوردند، موجب متلاشی شدن همان کشور می‌شد .

عابدی بابیان اینکه اگر امام خمینی (ره) عهده‌دار رهبری انقلاب اسلامی نمی‌شدند معلوم نبود چه بر سر این انقلاب می‌آمد، گفت: نباید در هیچ شرایطی و به‌مرور زمان شخصیت والای امام خمینی (ره) فراموش کنیم و امروزه عزت و شرفی که به آن افتخار می‌کنیم، از وجود برکات بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی است که هیچ کشوری نمی‌تواند با طمع‌ورزی به ایران نگاه کند .

فرماندار شهرستان اهر  با تاکید بر اینکه اکنون باید به عمق فرمایشات امام راحل نگاه کنیم که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، گفت: این سخنان گرانبهاء باگذشت ۳۸ سال معنی پیداکرده و ما شاهدیم که واقعاً آمریکایی‌ها نتوانستند هیچ غلطی بکنند، اگر در زمان انقلاب می‌گفتند حتی ایران نمی‌تواند سیم‌خاردار تولید کند باید به آنها بگوییم که امروز دارای موشک‌های بالستیک هستیم .

عابدی با تأکید بر اینکه مسائلی که مجلس و دولت در حل آن عاجز می‌مانند ولی با ورود رهبری به موضوع می‌بینیم که همان مسئله به‌آسانی حل‌وفصل شد، اظهار کرد: استکبار جهانی که در زمان‌های گذشته از جوانان ایران اسلامی متحمل شکست‌های پی‌درپی شده بود، اکنون برای اینکه نسل‌های جوان را از اهداف اصلی انقلاب دور کند از راه‌های مختلفی وارد می‌شود .


نوشته شده در   دوشنبه 3 خرداد 1395  توسط   روابط عمومی فرمانداری اهر   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir