شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان‌ شرقی:
دانشگاه‌ها، تجاری‌سازی دستاوردهای علمی را در اولویت قرار دهند

با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر برگزار شد

استاندار آذربایجان شرقی از فرزند استاد شهریار عیادت کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:
سیستم ویدئوکنفرانس استانداری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی
بخشداران نقش بسزایی در ارتقای خدمت‌رسانی به روستاییان دارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:
صدور مجوز ساخت‌وساز در اطراف رودخانه‌ها با حساسیت انجام شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات مجلس باید روز همبستگی ملی و انسجام سیاسی باشد

گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
صنایع بزرگ از فرصت "رینوتکس" برای معرفی و رفع نیازهای خود استفاده کنند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش محوری دارد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 1310
ديروز : 1920
ماه : 91342
سال جاری : 2084494
تعدا مطالب : 13444
كل : 3045876
 
تاریخ : سه شنبه 19 بهمن 1395     |     کد : 25339

استاندار آذربایجان شرقی:

دولت یازدهم هیچ محدودیتی در حوزه عمران روستایی قایل نیست/ هدف دولت افزایش درآمد روستاییان است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که دولت علی‌رغم مشکلات مالی، هیچ محدودیتی در بخش عمران روستایی قایل نیست، گفت: دولت یازدهم تلاش می‌کند با فراهم کردن مقدمات زندگی بهتر در روستاها، روستاییان دغدغه‌ای جز تولید و کمک به اقتصاد کشور نداشته باشند.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که دولت علی‌رغم مشکلات مالی، هیچ محدودیتی در بخش عمران روستایی قایل نیست، گفت: دولت یازدهم تلاش می‌کند با فراهم کردن مقدمات زندگی بهتر در روستاها، روستاییان دغدغه‌ای جز تولید و کمک به اقتصاد کشور نداشته باشند.

دکتر اسماعیل جبارزاده در جمع اهالی روستای قلعه‌ملک از توابع شهرستان اهر، با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: روستاییان کشور در سایه انقلاب از نعمت‌های مختلف زندگی بهره‌مند شده‌اند، در حالی که قبل از انقلاب کمتر روستایی بود که از این نعمت‌ها برخوردار باشد.

وی با بیان این که در حال حاضر 90 درصد روستاهای استان از نعمت گاز و تمام روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت برق بهره‌مند هستند، گفت: این خدمات و صدها نعمت دیگر که برای روستاییان ایجاد شده، در سایه انقلاب اسلامی است و همه شهروندان کشور به عنوان ملت غیرتمند ایران به طور مساوی از خدمات بهره‌مند شده‌اند.

جبارزاده با بیان این که روستاییان باید دغدغه‌ای جز تولید و کمک به اقتصاد کشور نداشته باشند و مسوولان نیز در این جهت تلاش می‌کنند، گفت: برنامه دولت این است که همزمان با فراهم کردن مقدمات زندگی بهتر در روستاها، درآمد آنها را افزایش داده و انگیزه ماندن در روستاها را تقویت کند.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این که میزان تولید گندم در شهرستان اهر از 4 هزار تن در سال‌های گذشته به 57 هزار تن در سال جاری رسیده است، گفت: این موفقیت در سایه تلاش، همت و غیرت روستاییان و کشاورزان و سیاست‌های جهاد کشاورزی و استفاده از روش‌های علمی به دست آمده است و اگر در تمام حوزه‌های روستایی نگاه علمی به مسایل داشته باشیم، درآمد روستاییان افزایش می‌یابد.

وی با بیان این که دولت، 85 درصد از هزینه تغییر روش آبیاری را به صورت بلاعوض پرداخت می‌کند، افزود: در سه سال گذشته، 354 روستای استان از نعمت آب شرب برخوردار شده‌اند و در سال جاری نیز علاوه بر بودجه مصوب شرکت آب و فاضلاب روستایی، 50 میلیارد تومان در حوزه آبرسانی روستایی هزینه شده است.

جبارزاده همچنین به خدمات دولت در بخش بهداشت و درمان و بیمه روستاییان اشاره کرد و گفت: دولت با وجود مشکلات در حوزه عمران روستایی هیچ محدودیتی قایل نشده و خدمت به روستاییان جزو اولویت‌های این دولت است و در مقابل روستاییان نیز باید در خدمت تولید باشند.

جبارزاده با بیان این که دولت یازدهم مشکلات زیادی دارد و مردم از این مشکلات باخبر هستند، گفت: برخی‌ها دوست ندارند که این دولت موفق شود و کسانی که چنین تفکری دارند در حق مردم و کشور ظلم می‌کنند.


نوشته شده در   سه شنبه 19 بهمن 1395  توسط   مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir