شبکه‌های اجتماعی
استانداری آذربایجان شرقی را با این شناسه در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
@eaz_gov
 
 آخرین اخبار

استاندار آذربایجان‌ شرقی:
دانشگاه‌ها، تجاری‌سازی دستاوردهای علمی را در اولویت قرار دهند

با حضور مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری؛
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر برگزار شد

استاندار آذربایجان شرقی از فرزند استاد شهریار عیادت کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:
سیستم ویدئوکنفرانس استانداری با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی
بخشداران نقش بسزایی در ارتقای خدمت‌رسانی به روستاییان دارند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:
صدور مجوز ساخت‌وساز در اطراف رودخانه‌ها با حساسیت انجام شود

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:
انتخابات مجلس باید روز همبستگی ملی و انسجام سیاسی باشد

گزارش سفر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
صنایع بزرگ از فرصت "رینوتکس" برای معرفی و رفع نیازهای خود استفاده کنند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران و ترکیه نقش محوری دارد

آرشیو Print RSS
 
 
امروز : 90
ديروز : 2399
ماه : 74425
سال جاری : 2129833
تعدا مطالب : 13444
كل : 2835048
 
تاریخ : يکشنبه 22 مهر 1397     |     کد : 29031

در دیدار هیات اجرایی RINOTEX با نماینده ولی‌ فقیه مطرح شد:

نمایشگاه نوآوری افتخاری برای کشور و آذربایجان است

هیات اجرایی نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2018 در دیدار با نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان شرقی، گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری باشکوه این رویداد فناورانه در استان را ارائه کردند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، در این دیدار ضمن تقدیر از بانیان و مجریان  برگزاری این رویداد جدید گفت: این نمایشگاه افتخاری برای کشور و آذربایجان است ازاین‌رو همه باید تلاش کنیم تا ازنظر کمی و کیفی هرساله شاهد ارتقاء آن در سطح ملی و بین‌المللی باشیم.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم این نمایشگاه را محل مناسبی برای تعامل فناوران و سرمایه‌گذاران دانست و گفت: جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی می‌تواند یکی از محورهای اصلی این نمایشگاه قرار گیرد و انتظار داریم متولیان امر در این راستا اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با تأکید بر توجه به کیفیت محصولات تولید داخل و بخصوص محصولات دانش‌بنیان خاطرنشان کرد: این روزها مصادف با روز استاندارد بوده و همکاری فناوران با سازمان استاندارد کاملاً مشهود است، استاندارد از پایه‌های علم و فناوری است و انتظار داریم فناوران و تولیدکنندگان بخش دانش‌بنیان این موضوع را موردتوجه قرار دهند .

حجت الاسلام آل هاشم  توجه به استاندارد را یکی از پایه‌های اصلی توسعه اقتصادی کشور دانست و گفت: برای کاهش واردات و ورود  کالاهای ایرانی به بازارهای جهانی ناگزیر به تولید محصولات باکیفیت و دارای استانداردهای بین‌المللی هستیم ازاین‌رو همکاری فناوران با مجموعه استاندارد نیز باید تنگاتنگ باشد.

  وی تعامل فناوران، سرمایه‌گذاران و صنعتگران را از برکات برگزاری نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX  نامبرد و  گفت: این نمایشگاه توانسته است محل مناسبی برای ارتباط فناوران و تولیدکنندگان باشد و از سوی دیگر ایجاد ارتباطات بین‌المللی به‌منظور توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان در این نمایشگاه مشهود است و امیدواریم این روند ادامه‌دار باشد.

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به توجه ویژه شخص نماینده ولی‌فقیه در استان به موضوعات علمی و تخصصی گفت: حضور شما در نمایشگاه گذشته برای جوانان بسیار امیدآفرین بود و امیدواریم امسال نیز با حضور خود قوت بخش دل‌های جوانان نخبه و فعال در عرصه فناوری باشید.

علی جهانگیری با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص برگزاری این رویداد گفت: حضور فناوران و سرمایه‌گذاران از استان‌های مختلف کشور در کنار سرمایه‌گذاران و فناورانی از کشورهای ترکیه، چین، سوئیس تا به امروز در این نمایشگاه قطعی شده است.

وی افزود:  ۱۷ زون تخصصی نوآوری و فناوری در این نمایشگاه حضور خواهند یافت و تلاش کرده‌ایم تا رویدادهای هم‌زمان همسوبا نیازهای جامعه و بخصوص فناوران در این نمایشگاه گنجانده شود.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی  RINOTEX2018   آبان ماه سال جاری از 10 تا 14 آبان ماه و با حضور۱۷ زون تخصصی فناوری در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.


برچسب ها
نوشته شده در   يکشنبه 22 مهر 1397  توسط   روابط عمومی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز   
PDF چاپ چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری آذربایجان شرقی می باشد.
Powered By :ITShams.ir